Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 27.03.2020.


Popis članova u .xlsx formatu možeze preuzeti ovdje.



B.I.Ime PrezimeRazred
2.Danijel Krakićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
3.Zvonko Kavranstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
5.Željko Kadijevićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
6.Tomislav - Josip Mlinarićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
7.Branko Mikulićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
8.Borna Abramovićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
9.Hrvoje Baričevićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
10.Igor Estatievstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
11.Marin Franićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
12.Dražen Vinšćakstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
13.Božo Golubićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
14.Renato Ivčestrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
16.Josip Kasumstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
17.Anton Kolakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
18.Serđo Kosstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
19.Ratko Stankovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
20.Pero Tabakstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
21.Tibor - Mijo Kuljanićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
22.Ante Lažetastrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
23.Damir Lazorstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
24.Zvonimir Majićstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
25.Ivica Mekovecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
26.Robert Mohovićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
27.Štefica Mrveljstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
28.Stanislav Pavlinstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
29.Dragan Perakovićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
30.Željko Remenarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
31.Damir Rimacstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
32.Kristijan Rogićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
33.Slavko Roguljićstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
34.Mario Šafranstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
35.Slavko Šerićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
36.Ružica Škurla Babićstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
37.Đuro Srbićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
38.Alen Križićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
39.Anto Krajinastrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
40.Božica Radošstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
41.Branimir Jerneićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
42.Edo Jakšićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
43.Ivica Jurićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
44.Mladen Borićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
45.Subhi Tawfiqstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
46.Dražen Brezakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
47.Ivica Martinićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
48.John Lekostrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
50.Slaviša Babićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
51.Tomislav Filipčićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
53.Zdenko Lanovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
54.Ivica Barišićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
56.Žarko Koboevićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
58.Ivan Grgurevićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
59.Krunoslav Papićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
60.Jozo Šitumstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
61.Damir Bobanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
62.Darko Konjevićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
63.Marko Šoštarićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
64.Marijan Rajsmanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
65.Rajko Horvatstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
66.Nada Crnkovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
67.Ivan Čabrajastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
68.Ivan Danolićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
69.Ivan Molnarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
70.Silvije Sušacstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
71.Mara Ivandastrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
72.Vlado Bužanićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
73.Hrvoje Crnojastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
74.Antonijo Tišljarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
75.Tomislav Ladavacstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
76.Ivan Lacostrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
77.Sinan Alispahićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa