Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 03.04.2018.



R.B.Ime PrezimeRazred
201.Dalibor Marijanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
202.Ana Tomljanovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
203.Nataša Koroncstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
204.Marijan Grmovšekstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
205.Ivica Barišićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
206.Stipo Batinićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
207.Ivo Kaštelanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
208.Joško Vuletićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
209.Igor Bukvićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
210.Tomislav Brlićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
211.Tea Videc Reichstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
212.Alen Lacijanstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
213.Miroslav Lelasstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
214.Ivica Cestarićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
215.Marijo Zelenikastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
216.Darko Babićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
217.Krešimir Borovecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
218.Goran Topalovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
219.Dejan Radatstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
220.Dario Babićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
221.Dragan Perićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
222.Gordan Tramišakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
223.Hrvoje Kancelakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
224.Janja Furačstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
225.Marko Perišastrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
226.Gento Ante Musastrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
227.Robert Travančićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
228.Marko Ščukanecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
229.Mario Fiolićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
230.Rajka Natalija Caparstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
231.Jelena Lučićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
232.Slavko Inićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
233.Dalibor Vučićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
234.Petar Kovačstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
235.Tihomir Španićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
236.Ivan Vukovićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
237.Mario Rašićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
238.Davor Šegostrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
239.Siniša Radulovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
240.Marko Smokvinastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
241.Davor Dundovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
242.Bariša Rašićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
243.Tugomir Brlekovićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
244.Tihomir Leščićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
245.Slađana Bilandžijastrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
246.Velimir Kolarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
247.Ljudevit Krpanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
248.Boris Balenovićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
249.Ivan Kovačevićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa