Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 27.03.2020.


Popis članova u .xlsx formatu možeze preuzeti ovdje.



B.I.Ime PrezimeRazred
220.Dario Babićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
221.Dragan Perićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
222.Gordan Tramišakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
223.Hrvoje Kancelakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
224.Janja Furačstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
225.Marko Perišastrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
226.Gento Ante Musastrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
227.Robert Travančićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
228.Marko Ščukanecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
229.Mario Fiolićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
230.Rajka Natalija Caparstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
231.Jelena Lučićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
232.Slavko Inićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
233.Dalibor Vučićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
234.Petar Kovačstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
235.Tihomir Španićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
236.Ivan Vukovićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
237.Mario Rašićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
238.Davor Šegostrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
239.Siniša Radulovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
240.Marko Smokvinastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
241.Davor Dundovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
242.Bariša Rašićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
243.Tugomir Brlekovićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
244.Tihomir Leščićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
245.Slađana Bilandžijastrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
246.Velimir Kolarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
247.Ljudevit Krpanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
248.Boris Balenovićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
249.Ivan Kovačevićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
250.Dino Marićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
251.Zrinka Drozdekstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
252.Vlatka Stupalostrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
253.Donald Schiozzistrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
254.Zdenka Vužićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
255.Robert Vilkstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
256.Nikola Biličićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
257.Denis Pišonićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
258.Ivica Škrtićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
259.Krunoslav Špoljarevićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
260.Denis Kakarigistrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
261.Denis Šipušstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
262.Mato Rašićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
263.Zoran Potočkistrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
264.Ivana Majdanđićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
265.Ivica Ljubajstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
266.Maja Vinkostrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
267.Ivan Perkovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
268.Mario Bandostrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
269.Domagoj Bublićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa