Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 03.04.2018.



R.B.Ime PrezimeRazred
151.Boško Strelecstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
152.Tomislav Tumpastrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
153.Stjepan Grgićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
154.Silvio Kranjčecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
155.Dario Rastovčanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
156.Željko Radićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
157.Tonći Škrabićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
158.Davor Lajhstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
159.Zlatko Lamešićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
160.Boris Majerusstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
161.Bruno Parkecstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
162.Stanislav Veselinovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
163.Dejan Doležalstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
164.Ivica Patrljstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
165.Dražen Koširstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
166.Predrag Tubićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
167.Goran Kosstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
168.Marin Duginastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
169.Milivoj Benigarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
170.Ivan Đurčevićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
171.Marin Rakuljićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
172.Gordan Mačekstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
173.Tomislav Borićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
174.Vlado Hanžekstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
175.Nikolina Brnjacstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
176.Vlado Kolarićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
177.Josip Horvatstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
178.Damir Vrbanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
179.Hrvoje Orduljstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
180.Višnja Gudacstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
181.Krešimir Poićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
182.Tomislav Mihetecstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
183.Antonijo Bolančastrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
184.Daniel Galićstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
185.Miroslav Capanstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
186.Marinko Jurčevićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
187.Hrvoje Banovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
188.Zoran Božanićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
189.Jurica Damićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
190.Krunoslav Rožićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
191.Milan Mladoniczkystrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
192.Darko Grabovacstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
193.Stjepan Mazurstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
194.Petar Bašićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
195.Dino Brletstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
196.Karmela Valićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
197.Igor Ausiliostrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
198.Dražen Živčićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
199.Siniša Šajnovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
200.Zvonimir Lukačevićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa