Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 03.04.2018.



R.B.Ime PrezimeRazred
101.Robert Medićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
102.Marko Hoićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
103.Mario Musastrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
104.Krešimir Šipekstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
105.Zdenko Kljajićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
106.Marijan Klanacstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
107.Mladen Hranilovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
108.Milorad Božićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
109.Denis Damijanićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
110.Ivica Ostrunstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
111.Jasna Blašković Zavadastrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
112.Marijan Jakušstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
113.Srećko Krečstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
114.Renato Humićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
115.Igor Štimacstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
116.Damir Vincestrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
117.Doris Novakstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
118.Dinko Kardumstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
119.Blaženko Šindijastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
120.Goran Izetbegovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
121.Danijel Pušićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
122.Dean Sumićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
123.Denis Stanićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
124.Zdeslav Jurićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
125.Đani Mohovićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
126.Toni Bielićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
127.Igor Rudanstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
128.Ivica Đurđević-Tomašstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
129.Lea Vojkovićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
130.Lovro Maglićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
131.Miloš Brajovićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
132.Paško Ivančićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
133.Vlado Frančićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
134.Predrag Dešićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
135.Kazimir Rehlickistrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
136.Eugen Gundićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
137.Marko Ševrovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
138.Nino Vrcićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
139.Saša Tomašićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
140.Tomislav Škarastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
141.Slaven Kozinastrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
142.Mislav Žagarstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
143.Danijel Zdolcstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
144.Nikola Malešstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
145.Miro Plazibatstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
146.Dražen Šušnjarstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
147.Dinko Brdarićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
148.Marko Jerinićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
149.Mirko Čičakstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
150.Božo Cerovečkistrukovni razred Inženjera željezničkog prometa