Popis ovlaštenih inženjera Hrvatske komore inženjera tehnologije prometa i transporta

(koji su ispunili sve uvjete iz čl. 19 Zakona o HKIP i čl. 10 Statuta HKIP) na dan 31.10.2016.



R.B.Ime PrezimeRazred
31.Damir Rimacstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
32.Kristijan Rogićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
33.Slavko Roguljićstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
34.Mario Šafranstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
35.Slavko Šerićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
36.Ružica Škurla Babićstrukovni razred Inženjera zračnog prometa i inženjera aeronautike
37.Đuro Srbićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
38.Alen Križićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
39.Anto Krajinastrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
40.Božica Radošstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
41.Branimir Jerneićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
42.Edo Jakšićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
43.Ivica Jurićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
44.Mladen Borićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
45.Subhi Tawfiqstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
46.Dražen Brezakstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
47.Ivica Martinićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
48.John Lekostrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
49.Mato Benakićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
50.Slaviša Babićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
51.Tomislav Filipčićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
52.Vlado Gostimirstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
53.Zdenko Lanovićstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa
54.Ivica Barišićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
55.Pavao Komadinastrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
56.Žarko Koboevićstrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
57.Željko Kurtelastrukovni razred Inženjera pomorskog prometa i prometa na plovnim putovima unutarnjih voda
58.Ivan Grgurevićstrukovni razred Inženjera poštanskog i informacijsko - komunikacijskog prometa
59.Krunoslav Papićstrukovni razred Inženjera željezničkog prometa
60.Jozo Šitumstrukovni razred Inženjera cestovnog prometa